Miešadlá a recirkulačné čerpadlá od LJM

Počas mnohých rokov Dánska spoločnosť LJM navrhovala, vyrábala a predávala ponorné miešadlá, miešacie zariadenia a recyrkulačné čerpadlá. Tieto zariadenia boli navrhované aby spĺňali najprísnejšie kritéria pre manipuláciu s rôznymi druhmi kvapalín, aj s vysokou koncentráciou sušiny. Počas posledných rokov sa firma LJM zamerala na manipuláciu s komunálnou odpadovou vodou. Využite teda aj Vy knowhow firmy LJM v tejto oblasti. Využite bohaté skúsenosti firmy LJM s inštaláciami v rôznych podmienkach. Pokiaľ štandardná ponuka LJM nespĺňa Vaše požiadavky, navrhneme správne riešenie podľa Vašich požiadaviek a aktuálnej situácie.

Miešadlá LJM

LJM ponúka miešadlá od 1,1 do 18,5 kW, zároveň si môžete vybrať zo širokej ponuky pohonov, tvarov vrtule a rôznych rýchlostí. Miešadlá od LJM sú dostupné so 4, 6, alebo 8 pólovými motormi, ako aj s pohonmi na zákazku podľa Vašich potrieb. 

čitaj viac

Recirkulačné čerpadlá

 Recirkulačné čerpadlá od firmy LJM je možné dodať s motormi o výkone od 1,1 kW - 3,0 kW so 6-pólovým motorom a s motormi 1,5 a 2,5 kW s 8 pólovými motormi. Je vybavený priamym náhonom a snímačom teplota a kontroly tesnosti.

 čítaj viac